Lajme

Policia jep detaje për rastin e personit që ka rënë nga kati i katërt i QKUK-së

71views

Një person ka rënë nga kati i katërt i Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës dhe ka pësuar lëndime trupore.

Personi i lënduar është dërguar për trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur rreth orës 09:30.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Hetuesit policorë në koordinim me prokurorinë janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”, ka thënë Ahmeti.