Friday, September 29, 2023
Lajme

Prifti ortodoks ‘godet’ Shefqet Krasniqin: Nëse babadimri është babadreq, ti nuk je hoxhë i denjë – Ja çfarë je

49views

Moderatori i emisionit Kojshia Show, Sadri Imeri, ishte mysafir në Elbasan te kisha të cilën e drejton At Nikolla Xhufka, të cilën ai e quan “kishë paleokristiane – katakomb”. Me priftin At Nikolla zhvilloi edhe një intervistë, përcjell Korrespodenti.

Në këtë intervistë, At Nikolla i ka bërë edhe një reagim imamit nga Prishtina, Shefqet Krasniqit, për deklaratën e këtij të fundit se “babadimri është babadreq”.

Prifti thotë se është ndjerë i fyer nga kjo deklaratë dhe se sipas tij, Shefqet Krasniqi nuk është hoxhë i denjtë, pasi që me deklaratat e tij po bën përçarje tek shqiptarët.

Ndiqeni minutën e 8:00 të emisionit për ta dëgjuar rrëfimin e tij të plotë.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0