Thursday, June 8, 2023
Rozë Magazina

Pse të gjithë e shohin nga pas Adelina Berishën

34views

Është rritur në skenë, e kanë dashur e adhuruar të gjithë bashkëmoshatarët e saj.

Megjithatë, nëse dikur e donin për talentin dhe brishtësinë, sot e duan dhe e shikojnë edhe për të pasmet, të cilat i ekspozon kudo dhe për këdo.

Adelina Berisha, thuajse në të gjitha fotografitë dhe videoklipet e saj më shumë se çka do tjetër e shfaq prapanicën, të cilën e ka pikë të dobët dhe njëkohësisht “armë të fortë”.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by @adelinnaberisha

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0