Friday, September 29, 2023
LajmeVideo

Publikohet momenti kur i dyshuari e ekzekuton viktimën në Klinë

562views

Janë publikuar pamjet nga momenti kur ekzekutohet me armë zjarri viktima në një lokal në Klinë.

Portali “Kallxo.com” ka publikuar pamjet ku shihet personi i dyshuar i cili ndodhet në arrati, duke hyrë në lokalion ku ishte viktima dhe gjuan me armë zjarri në drejtim të tij.

Si pasojë e të shtënave më armë, Anton Prela nuk ka arritur t’i mbijetoj plagëve dhe me pas ka ndërruar jetë në spitalin e Pejës.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0