Sunday, May 28, 2023
Rozë Magazina

“Seks marramendës” me vëllain e të dashurës, vjen një rrëfim befasues: Nuk e di se çfarë më ndodhi, por…!

15views

Një 26 vjeçare lezbike ka rrëfyer tradhtinë që ia ka bërë të dashurës, me vëllain e saj.

Ajo po ndjehet në faj për këtë gjë, derisa tregoi për psikologen e “The Sun” se si lindi marrëdhënia më vëllain e saj.

Fillimisht, tha se ka bërë seks marramendës me vëllain e të dashurës, derisa thotë se është i lidhur shumë me të.

Mirëpo, ajo gjithashtu potencoi se e do të dashurën e saj, dhe se është e ndarë në dysh sa i përket këtyre raporteve, përcjell “Bota sot”.                                                                                                                                                                                                    

Rrëfimi i plotë

Unë jam një grua që kam dalë gjithmonë me gra të tjera, por tani kam një lidhje – me vëllain e të dashurës sime.

Unë jam 26 vjeç, e dashura ime është 27 dhe ne jemi bashkë për pesë vjet.

Lidhja ime me vëllain e saj, i cili është 29 vjeç, filloi një vit më parë pasi ai u transferua në qytetin tonë për një punë të re dhe e ftuam të qëndronte me ne derisa të gjente diku tjetër për të jetuar

E kisha takuar vetëm disa herë më parë, por ne gjithmonë shkonim shumë mirë. As që e kisha menduar mundësinë që të tërhiqesha prej tij

Gjatë gjithë jetës sime, e kisha konsideruar veten lezbike.

Por duke qenë se e dashura ime punon me orë të tëra, filluam të kalonim shumë kohë së bashku dhe e gjeta veten duke shijuar shumë shoqërinë e tij.

Kemi shijuar të njëjtat filma fantastiko-shkencor dhe dëgjuam grupe të ngjashme.

Gjithçka ndryshoi një natë kur pimë disa pije ndërsa e dashura ime ishte në punë. Nuk e di se çfarë më ndodhi, por pas shumë flirti, ndamë një puthje.

Më mori në befasi të plotë, por nuk mund t’i rezistoja dhe përfunduam duke bërë seks marramendës.

Duhet t’i kisha thënë se kishte qenë një gabim, por e gjeta veten të mahnitur fshehurazi prej tij.

Pas kësaj, ne e gjetëm veten duke u fshehur së bashku dhe duke bërë seks, aq shpesh sa një herë në ditë.

Tani, një vit më vonë, ai është larguar, por unë ende e shoh rregullisht dhe jam e mbushur me faj.

E di që nuk është e drejtë me të dashurën time, por nuk mund ta duroj mendimin që të humbas asnjërën prej tyre

Ndihem kaq konfuz.

Përgjigja e psikologes: Nëse e doni të dashurën tuaj, kjo duhet të ndalet tani

Të mësonte se ajo është tradhtuar nga vëllai dhe e dashura e saj do të ishte shpirtshkatërruese për të.

Mbani mend pse u dashuruat me të. A ia vlen t’i hidhni të gjitha?

Pavarësisht nëse vendosni të qëndroni me të ose ndaheni, duhet të përqendroheni në marrëdhënien tuaj me të pa ndonjë shpërqendrim nga vëllai i saj.

Pra, ndërpritni kontaktet me të derisa të keni qartësi në hapat e ardhshëm.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0