Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Shikoni se sa peshë ka humbur ish-banorja e Big Brother, linjat e saj tani janë të mahnitshme

53views

Chanelle Hayes tregon humbjen e saj të pabesueshme të peshës për herë të 9-të me bikini ngjyrë rozë të ndezur teksa thith diellin gjatë një ikje dimërore në Tenerife, shruan Daily mail, transmeton “Bota sot”.

Chanelle Hayes mori pak rreze nga dielli dimëror këtë javë gjatë arratisjes së saj në Tenerife dhe sigurisht dukej mirë ndërsa e bënte atë.

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, 35 vjeçe, tregoi fizikun e saj të hollë teksa kishte veshur bikini ngjyrë rozë dhe portokalli të ndezur, ndërsa po shijonte një ditë plazhi.

Image

Ora e nxirjes: Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother u soll nën diellin e ngrohtë gjatë ditës së plazhit

Rezultatet e saj vijnë pasi ajo hoqi nëntë gurë kur iu nënshtrua një operacioni të stomakut në gusht 2020.

Kjo ndikoi që ajo të binte nga madhësia 18 në madhësinë 10.

Image

E ndritshme: Chanelle kishte një bluzë bikini me detaje metalike

Duke kapur disa rreze në plazh, Chanelle kishte bikini me detaje metalike.

Flokët e saj brune u tërhoqën përsëri në një topuz të ulët, ndërsa ajo i mbante larg erërave buzë detit.

Dukej se ngjyra e flokëve të saj ishte natyrale.

Image

E shtrirë nga pjesa e përparme ajo shkoi në një shezlong jeshil ndërsa lëvizte nëpër telefonin e saj

Ajo është shfaqur me humor të lartë për ditën e relaksimit, e shtrirë përpara për të arritur një nxirje të barabartë.

Image

Kështu dukej ajo më parë

 

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0