Rozë MagazinaVideo

“Si kam 13 vjet unë”, kështu filloi përplasja e Getinjos me Vivienin (VIDEO)

213views

Edhe gjatë kësaj jave ka pasur disa përplase mes Getinjos dhe Vivienti.

Situata filloi nga momenti kur Getinjo i tha Vivit “shoqe”, përcjell Klankosova.tv.

“Të puthi, por si shoqe”, është shprehur Getinjo, fjali e cila e acaroi shumë Vivin.

Në debat e sipër, Getinjo ishte shprehur se nuk është 13-vjeçar.

“Si kam 13 vjet unë”, është shprehur tutje Getinjo.