Wednesday, May 31, 2023
Rozë Magazina

Tifozja kroate nuk ndalet as pas Botërorit, “tërbon” fansat në rrjetet sociale

104views

Ivana Knoll mbetet në qendër të mediave sportive në botë pas Botërorit të Katarit, ku shfaqi mbështetjen e saj për Kroacinë.

Seksbomba e njohur së fundmi ka zgjedhur që të largohet nga futbolli dhe të shijojë plazhin e Malpeve në këto ditë të ftohta dimri.

Në postimet e fundit në rrjet, Ivana shfaqet e veshur me bikini duke nxjerrë në pah të pasmet e nxehta.

Image

Ivana Knoll

Me fansat që nuk mungonin së treguari “dashuri” në komente.

Image

Ivana Knoll

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0