Friday, September 29, 2023
Lajme

Tomë Gashi i del në mbrojtje ambasadorit Martin Berishaj: E tash a kërkojnë falje?

275views

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit, Martin Berishaj se ka paditur gazetarin slloven dhe sipas tij procedura e ankimimit ende nuk ka përfunduar

Gashi me një status në Facebook, ka thënë se ‘tash a kërkojnë falje!’, duke i dal në mbrojtje si dhe duke shpërndar postimin e Berishajt.

“E tash a kërkojnë falje!

Sa here e sulmojnë Martinin në mendje e kanë Albinin”, ka shkruar avokati Tomë Gashi.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0