Sunday, December 10, 2023
Rozë Magazina

Xhuli Nura me paraqitje provokuese nga stadiumi ‘Air Albania’

21views

Është duke u zhvilluar loja ndërmjet Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në Air Albania.

Atmofera në stadium është e mrekullueshme, ndërsa pjesë janë disa nga figurat publike.

E pranishme në stadium është edhe modelja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura.

Image

Xhuli

Ajo ka ndarë disa pamje, ku shfaqet e veshur me një fanellë të Shqipërisë, duke mbajtur flamurin kombëtar.

E njëjta shihet duke bërë disa lëvizje, teksa ka marrë vëmendje edhe me paraqitjen.

Image

Xhuli

“Me plisa drejt Berlinit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje vlen të ceket se ka përfunduar pa gola.