Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Zbulohet i dashuri misterioz i Kiara Titos, djali i biznesmenit të njohur

150views

Kiara Tito, është bërë personazh në shtëpine Big Brother Vip 2.

Jo më tepër për atë çfarë përfaqëson, sesa për ngacmimet e Luiz Ejllit ndaj saj. Mirëpo Kiara është përpjekur ta mbajë gjithmonë larg këngëtarin shkodran, shkruan ‘TiranaWeb’.

Mjaftoi loja e këtij të fundit për ‘sëmundjen’ që Kiara t’i bënte daljen përfundimtare.

Por pavarësisht asaj që shohim në ekran në emër të lojës, ditën e enjte ka qenë gazetarja Desara Karaiskaj që ka reaguar për sjelljen e Kiara Titos. Sipas Karaiskajt, “ajo e ka mendjen tek ai që ka përjashtë”.

Por kush është i dashuri i Kiara Titos, ai që ka përjashtë dhe që kanë një lidhje dashurore? Burime për ‘TiranaWeb’ bëjnë me dije se bëhet fjalë për Roni Kokën (Renald Koka), djalin e biznesmenit Leonard (Nari) Koka. Roni më parë ka punuar në Kabinetin e  Kryeministrit Edi Rama, deri në momentin kur xhaxhai i tij Lefter Koka u arrestua.

Image

Roni Kokën (Renald Koka) dhe Edi Rama

Çifti ka një lidhje në harmoni të plotë dhe serioze, edhe pse i kanë shmangur postimet publike së bashku. Po të njëjtat burime konfirmojnë se Kiara Tito ka lidhje familjare me eksponentë të rëndëndësishëm të Partisë Socialiste në Lushnje. Më saktë, burri i tezes së saj është deputeti Bujar Çela.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0