Saturday, December 9, 2023
Rozë Magazina

Zbulohet se kush e shoqëroi Selena Gomez në “Golden Globe 2023”, ja për kë bëhet fjalë

58views

Zbulohet se kush e shoqëroi Selena Gomez në “Golden Globe 2023”, ja për kë bëhet fjalë.

Ceremonia e 80-të e çmimeve “Golden Globe 2023” u transmetua të martën në mbrëmje në NBC.

Motra 9-vjeçare e Selena Gomez, Gracie shoqëroi artisten në tapetin e kuq të “Golden Globes 2023” si e nominuara e filmit “Only Murders in the Building”. 

Image

Selena Gomez

Selena e kishte veshur një fustan të zi të markës “Valentino” me mëngë vjollcë për këtë event, ndërsa Gracie zgjodhi një fustan ngjyrë ari të shoqëruar me taka për vajza të vogla dhe një çantë vezulluese.